Skládací taburet IMRA Tempo Kondela Hnedá
32.00 €
Do obchodu
Pohodlný taburet Imra dokonale oživí Váš interiér. Je z kvalitnej ekokože. Možnosť zloženia Vám umožní taburet kedykoľvek upratať. Má priestranný úložný... Celý popis
Popis
Pohodlný taburet Imra dokonale oživí Váš interiér.
Je z kvalitnej ekokože.
Možnosť zloženia Vám umožní taburet kedykoľvek upratať. Má priestranný úložný priestor.
Farba:čiernahnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 38 cmvýška: 38 cm
Materiál:ekokoža
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:6,3 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 12000.000g |