Skladací taburet FALON Tempo Kondela Béžová
15.80 €
Do obchodu
Multifunkčná skladacia taburet FALON je čalúnený látkou v tmavo sivej alebo béžovej farbe. Odnímateľné veko je zdobené prešitím.Môžete ho použiť ako sedenie... Celý popis
Popis
Multifunkčná skladacia taburet FALON je čalúnený látkou v tmavo sivej alebo béžovej farbe. Odnímateľné veko je zdobené prešitím.Môžete ho použiť ako sedenie pre hostí, ako odkladací stolík alebo ako miesto, kam uložiť unavené nohy.Ukrýva v sebe úložný priestor, do ktorého odložíte knihy, časopisy, deky či čokoľvek iné.Farba:béžovátmavo siváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látkaRozmery:šírka: 37,5 cmhĺbka: 37,5 cmvýška: 38 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:2,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 2,7 kg |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 37,5 cm |
| ŠÍRKA | 37,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 2700.000g |