Signal Sada konferenčných stolíkov VIENNA Farba: Strieborná
300.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov VIENNA Sada dvoch konferenčných stolíkov VIENNA v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov VIENNA
Sada dvoch konferenčných stolíkov VIENNA v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky VIENNA sú vyrobené z kovu v kombinácii so sklom.
Materiál: kov, dymové tvrdené sklo
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 80 x 45 cm
- øxV menší stolík: 60 x 40cm
Farebné prevedenie:
- chrom
- zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Strieborná |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 80 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Dizajnový |