Signal Sada konferenčných stolíkov TRINITY
238.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov TRINITY Sada sklenených konferenčných stolíkov TRINITY, vyrobená z kvalitných materiálov ako tvrdené sklo a nehrdzavejúca oceľ,... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov TRINITY
Sada sklenených konferenčných stolíkov TRINITY, vyrobená z kvalitných materiálov ako tvrdené sklo a nehrdzavejúca oceľ, ale aj predstavujúca moderný vzhľad a unikátny dizajn. Sada obsahuje až 3 kusy, vďaka čomu máte dosť priestoru na odkladanie vecí. Nadčasovosť, elegancia a dokonalosť, to všetko prinesie do Vašej obývačky sada sklenených konferenčných stolíkov TRINITY.
Materiál: tvrdené sklo, nehrdzavejúca oceľ
Farebné prevedenie: strieborná
Rozmer: (Priemer x Výška)
- A: 55 x 56 cm
- B: 51 x 45 cm
- C: 46 x 35 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Výška | 56 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 55 cm |
| Šírka | 46 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |