Signal Sada konferenčných stolíkov RAVELLO
197.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov RAVELLO Sada dvoch konferenčných stolíkov RAVELLO v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov RAVELLO
Sada dvoch konferenčných stolíkov RAVELLO v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky RAVELLO sú vyrobené z kovu v kombinácii so sklom.
Materiál: kov, tvrdené sklo
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 80 x 40 cm
- øxV menší stolík: 50 x 55cm
Farebné prevedenie: čierna (efekt betónu) / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Výška | 40 cm |
| Výška | 55 cm |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 80 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | Mramor efekt |
| Štýl | Dizajnový |