Signal Sada konferenčných stolíkov MUSE II Farba: Biely mramor / zlaté nohy
286.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov MUSE II Úžasná sada konferenčných stolíkov MUSE II ponúkajúca nielen neodolateľný dizajn, ale zároveň aj nadčasovosť a moderný... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov MUSE II
Úžasná sada konferenčných stolíkov MUSE II ponúkajúca nielen neodolateľný dizajn, ale zároveň aj nadčasovosť a moderný vzhľad. Sada stolíkov je vyrobená z kvalitného materiálu tvrdené sklo a nehrdzavejúca oceľ a tiež vďaka tomu že obsahuje dva stolíky, ponúka aj dostatok miesta na odkladanie vecí. Doprajte si luxus, nadčasovosť a unikátny dizajn, v podobe sady úžasných konferenčných stolíkov MUSE II.
Materiál: tvrdené sklo, nehrdzavejúca oceľ
Rozmery (øxV):
- väčší stolík: 60 x 45cm
- menší stolík: 45 x 40cm
Farebné prevedenie:
- efekt bieleho mramoru / zlatá
- efekt čierneho mramoru / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Biely mramor / zlaté nohy |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 45 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | Mramor efekt |
| Štýl | Dizajnový |