Signal Sada konferenčných stolíkov ITALIA II
141.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov ITALIA II Sada konferenčných stolíkov ITALA II predstavuje moderný dizajn, nadčasové farebné a dizajnové prevedenie. Vďaka... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov ITALIA II
Sada konferenčných stolíkov ITALA II predstavuje moderný dizajn, nadčasové farebné a dizajnové prevedenie. Vďaka tomu, že sada obsahuje dva stolíky v prípade potreby ponúka dostatok úložného miesta na odkladanie vecí. Nadčasové farebné prevedenie, dokonalé kovové nožičky a luxusný vzhľad, sú charakteristickým znakom neodolateľnej sady konferenčných stolikov ITALIA II. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, kov
Farebné prevedenie: orech, čierna
Rozmer: (Priemer x Výška)
- A: 80 x 50 cm
- B: 60 x 45 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 50 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Orech |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Industriálny |