Signal Sada konferenčných stolíkov GLORIA
170.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov GLORIA Luxusná sada konferenčných stolíkov GLORIA, ponúkajúca nielen moderný dizajn, ale aj mimoriadne prevedenie. Sada je... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov GLORIA
Luxusná sada konferenčných stolíkov GLORIA, ponúkajúca nielen moderný dizajn, ale aj mimoriadne prevedenie. Sada je vyrobená z kvalitného materiálu oceľ a tvrdené sklo, s efektom bieleho mramoru. Doprajte si dokonalosť, nadčasovosť a unikátnosť v podobe luxusnej sady konferenčných stolíkov GLORIA.
Materiál: oceľ, tvrdené sklo
Farebné prevedenie: zlatá, biely mramor
Rozmer: (ŠxVxH)
- A: 45 x 43 x 45 cm
- B: 40 x 38 x 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 38 cm |
| Výška | 43 cm |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 45 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Tvar stola | Štvorcový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Dizajnový |