Signal Sada konferenčných stolíkov DEMETER
171.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov DEMETER Sada konferenčných stolíkov DEMETER, je vhodnou voľbou do každej modernej domácnosti, vďaka svojmu neodolateľnému vzhľadu,... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov DEMETER
Sada konferenčných stolíkov DEMETER, je vhodnou voľbou do každej modernej domácnosti, vďaka svojmu neodolateľnému vzhľadu, unikátnemu dizajnu a mimoriadnemu prevedeniu. Stolíky sú vyrobené z kvalitného materiálu a ponúkajú nielen nádherné kovové nožičky, ale aj vrchnú časť stolíkov s efektom betónu. Tak už viac neváhajte a vyberte si sadu unikátnych konferenčných stolíkov DEMETER, vďaka čomu budete mať v obývacej izbe dostatok miesta na odkladanie vecí. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, kovové nožičky
Farebné prevedenie: sivá - efekt betónu, čierna
Rozmer: (ŠxV)
- A: 80 x 40 cm
- B: 50 x 50 cm
- C: 50 x 45 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 80 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |