Signal Sada konferenčných stolíkov ATLANTA III
112.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov ATLANTA III Sada dvoch konferenčných stolíkov ATLANTA III v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov ATLANTA III
Sada dvoch konferenčných stolíkov ATLANTA III v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky ATLANTA III sú vyrobené z kovu v kombinácii s dýhou.
Materiál: kov, MDF, dýha
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 80 x 45 cm
- øxV menší stolík: 60 x 40 cm
Farebné prevedenie: dub / čierny mat
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Materiál | Prírodná dýha |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Industriálny |