Signal Sada konferenčných stolíkov ATLANTA C
145.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov ATLANTA C Sada dvoch konferenčných stolíkov ATLANTA C v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov ATLANTA C
Sada dvoch konferenčných stolíkov ATLANTA C v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky ATLANTA C sú vyrobené z kovu v kombinácii so sklom. Kovová konštrukcia má na niektorých miestach škrabance, ktoré po zmontovaní nie sú vidieť, nakoľko sú pod vrchnou doskou.
Materiál: kov, sklo
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 80 x 45 cm
- øxV menší stolík: 60 x 42cm
Farebné prevedenie: biela (efekt mramoru) / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 45 cm |
| Výška | 42 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 80 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | Mramor efekt |
| Štýl | Dizajnový |