Signal Sada konferenčných stolíkov ATLANTA A
157.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov ATLANTA A Sada dvoch konferenčných stolíkov ATLANTA A v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov ATLANTA A
Sada dvoch konferenčných stolíkov ATLANTA A v modernom prevedení sú tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky ATLANTA A sú vyrobené z kovu v kombinácii so sklom.
Materiál: kov, sklo
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 80 x 45 cm
- øxV menší stolík: 60 x 42cm
Farebné prevedenie: efekt betónu / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 45 cm |
| Výška | 42 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 80 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |