Signal Rozkladacia pohovka SPIKE II VELVET | zelená
386.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka SPIKE II VELVET | zelená Rozkladacia pohovka SPIKE II VELVET je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať núdzové lôžko. V zloženom... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka SPIKE II VELVET | zelená
Rozkladacia pohovka SPIKE II VELVET je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať núdzové lôžko. V zloženom stave zaberá toľko miesta ako priemerná pohovka a v pravý čas sa rýchlo zmení na pohodlné miesto na spanie pre hosťa. V cene pohovky sú má dva vankúše. Podstava pohovky je na kvalitných drevených nohách, vďaka čomu sa s ním dobre manipuluje. Čalúnená je pohovka zamatovou látkou v príjemnej zelenej farbe.
Materiál: látka velvet Aksamit / drevo buk
Rozmery:
- ŠxHxV: 147 x 91 x 84 cm
- po rozložení: 147 x 193 cm
- hĺbka sedu: 50 cm
- výška sedu: 42 cm
- hmotnosť: 42 kg
Farebné prevedenie: zelena č.189
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Výška | 84 cm |
| Šírka | 147 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Podstava | Drevo |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Podnožka | Nie |