SIGNAL Priam A sklenený konferenčný stolík priehľadná
238.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík PRIAM A upúta pozornosť každej návštevy. Je moderným a zaujímavým kúskom do Vašej domácnosti. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x60x40... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík PRIAM A upúta pozornosť každej návštevy. Je moderným a zaujímavým kúskom do Vašej domácnosti. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x60x40 cm. Stolík je vhodný do moderne zariadenej domácnosti. Je vyrobený z priehľadného skla a pôsobí elegantne. Doplňte do svojej obývačky…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Priam A |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná |
| MATERIÁL | sklo |