Signal Pohovka ZENIA
414.00 €
Do obchodu
Pohovka Zenia Pohovka Zenia, je čalúnená kvalitnou látkou a stojí na úžasných kovových nožičkách. Pohovka ponúka nielen pohodlné sedenie, ale aj nadčasové... Celý popis
Popis
Pohovka Zenia
Pohovka Zenia, je čalúnená kvalitnou látkou a stojí na úžasných kovových nožičkách. Pohovka ponúka nielen pohodlné sedenie, ale aj nadčasové farebné prevedenie a neodolateľný dizajn. Sedačka nemá úložný priestor, ale zato je možné ju rozložiť. Vďaka tomu je pohovka Zenia dokonalou voľbou do menších domácností. Nosnosť pohovky je 180 kg.
Materiál: látka, kovové nohy
Farebné prevedenie: sivá / čierna
Rozmery:
- ŠxVxH: 141 x 81 x 90 cm
- plocha na spanie: 141 x 191 cm
- výška sedáku: 42 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 141 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Plocha na spanie | 141x191cm |