Signal Pohovka WILLY
441.00 €
Do obchodu
Pohovka WILLY Originálna pohovka Willy je univerzálna pohovka, ktorá zapadne úžasne do menšieho priestoru. Je vhodná na spanie. Preto sa dá pohodlne rozložiť.... Celý popis
Popis
Pohovka WILLY
Originálna pohovka Willy je univerzálna pohovka, ktorá zapadne úžasne do menšieho priestoru. Je vhodná na spanie. Preto sa dá pohodlne rozložiť. rozklad ma dve polohy. Pohovka je vyrobená v príjemnej sivej farbe. Zapadne do každého priestoru a je vhodné ju nakombinovať.
Materiál: látka /buk
Farebné prevedenie: sivá tap. 137 /buk
Rozmery: A - 82, B - 132, C - 39, D - 52, E - 91, F - 125x191 - plocha na spanie

UPOZORNENIE: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Výška | 82 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Plocha na spanie | 125x191cm |
| Šírka | 132cm |