Signal Pohovka TM-3 Farba: Biela / EK-26
259.00 €
Do obchodu
Pohovka TM-3 Nadčasová pohovka TM-3 vyrobené z kvalitnej ekokože v 9 nápaditých farebných prevedeniach. Vďaka podmanivému dizajnu zaujme na prvý pohľad. ... Celý popis
Popis
Pohovka TM-3
Nadčasová pohovka TM-3 vyrobené z kvalitnej ekokože v 9 nápaditých farebných prevedeniach. Vďaka podmanivému dizajnu zaujme na prvý pohľad.
Materiál: ekokoža
Rozmery:
- VxŠxH: 76 x 160 x 47 cm
- hĺbka sedu: 47 cm
Farebné prevedenie:
- biela / EK-26
- čierna / EK-14
- červená / EK-6
- béžová / EK-0
- sivá / EK-8
- tmavohnedá / EK-18
- granátová / EK-13
- zelená / EK-11
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela / EK-26 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka | 160cm |
| Výška | 76cm |