Signal Pohovka Nordic 3 Farba: Bluvel 78
446.00 €
Do obchodu
Moderná a veľmi komfortná pohovka Nordic 3 je vyrobená v rôznych farebných prevedeniach, ktoré sa veľmi jednoducho kombinujú s akýmkoľvek... Celý popis
Popis
Moderná a veľmi komfortná pohovka Nordic 3 je vyrobená v rôznych farebných prevedeniach, ktoré sa veľmi jednoducho kombinujú s akýmkoľvek interiérom. Pohovka Nordic 3 je veľmi stabilná a to vďaka dreveným nožičkám.
Materiál: drevo / látka
Farebné prevedenia:
-
- buk / látka Cablo 12
- buk / látka Cablo 14
- buk / látka Cablo 10
- buk / látka Cablo 09
- buk / látka Savana 72
- buk / látka Orinoco 1617
- buk / látka Orinoco 1618
- buk / látka Bluvel 85
- buk / látka Bluvel 78
- buk / látka Bluvel 86
- buk / látka Bluvel 91
- buk / látka Bluvel 10
- buk / látka Bluvel 14
- Rozmery:
- výška - 90cm
- výška od zeme po sedák - 42 cm
- šírka - 180 cm
- hĺbka - 55 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Bluvel 78 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 90 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |