Signal Pohovka KARO 2 Velvet Farba: Sivá / Bluvel 14
346.00 €
Do obchodu
Pohovka KARO 2 Velvet Originálna a pohodlná KARO 2 Velvet je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.. Vďaka vkusnému prevedeniu sa hodí... Celý popis
Popis
Pohovka KARO 2 Velvet
Originálna a pohodlná KARO 2 Velvet je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.. Vďaka vkusnému prevedeniu sa hodí do moderných i klasických interiérov a stane sa dokonalých dizajnovým kúskom vo Vašej obývačke.
Materiál: drevo (nohy), zamatová látka
Rozmery:
- ŠxVxH: 140 x 76 x 75
- hĺbka sedu: 54cm
- výška sedu: 42cm
Farebné prevedenia:
- curry / wenge
- šedá / wenge
- zelená / wenge
- čierna / wenge
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá / Bluvel 14 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 76 cm |
| Možnosť rozloženia | nie |
| Šírka | 140 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |