Signal Pohovka GEMMA Velvet
468.00 €
Do obchodu
Pohovka GEMMA Velvet Štýlová pohovka GEMMA Velvet je dostupná v sivom prevedení. Pohovka je očalúnená modernou látkou velvet a spolu s čiernými kovovými... Celý popis
Popis
Pohovka GEMMA Velvet
Štýlová pohovka GEMMA Velvet je dostupná v sivom prevedení. Pohovka je očalúnená modernou látkou velvet a spolu s čiernými kovovými nohami tvoria štýlový a elegantný celok.
Materiál: zamatová látka, kov
Rozmery:
- ŠxVxH: 130 x 86 x 75cm
- výška sedu: 48cm
- hĺbka sedu: 54cm
Farebné prevedenie: sivá / Bluvel 14
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Výška | 86 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |