Signal Pohovka ELSA Velvet Farba: Granátová / Bluvel 86
381.00 €
Do obchodu
Pohovka ELSA Velvet Štýlová pohovka ELSA Velvet je dostupná v dvoch nadčasových farebných prevedeniach. Pohovka je očalúnená modernou látkou velvet a... Celý popis
Popis
Pohovka ELSA Velvet
Štýlová pohovka ELSA Velvet je dostupná v dvoch nadčasových farebných prevedeniach. Pohovka je očalúnená modernou látkou velvet a spolu s nohami vo farbe wenge tvoria štýlový a elegantný celok.
Materiál: zamatová látka, drevo
Rozmery:
- ŠxVxH: 145 x 80 x 75cm
- výška sedu: 45cm
- hĺbka sedu: 50cm
Farebné prevedenie:
- modrá / Bluvel 86
- šedá / Bluvel 14
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Granátová / Bluvel 86 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Šírka | 145 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Výška | 80cm |
| Kategória | Pohovky |
| Cena | do 450 € |