Signal Pohovka Elite Velvet 2 Farba: Sivá / Bluvel 14
550.00 €
Do obchodu
Pohovka Elite Velvet 2 Nadčasová pohovka Elite Velvet 2 je vyrobená z kvalitnej látky v štýlovom farebnom prevedení. Nohy pohovky Elite Velvet 2 sú vyrobené z... Celý popis
Popis
Pohovka Elite Velvet 2
Nadčasová pohovka Elite Velvet 2 je vyrobená z kvalitnej látky v štýlovom farebnom prevedení. Nohy pohovky Elite Velvet 2 sú vyrobené z dreva v prevedení wenge. Pohovka je prešívaná a pôsobí luxusne. Skvelo sa k nej hodí kreslo Elite Velvet 1.
Materiál: látka / drevo
Farebné prevedenia:
- sivá bluvel 14 / wenge
- zelená bluvel 78 / wenge
Rozmery: (VxŠxH) 83 x 150 x 57 cm
Výška od zeme po sedák: 43 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá / Bluvel 14 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Výška | 83 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |