Signal Pohovka CASTELLO 3 Velvet Farba: Béžová / Bluvel 28
737.00 €
Do obchodu
Pohovka CASTELLO 3 Velvet Nadčasová pohovka Castello 3 velvet je vyrobená z kvalitnej látky v obľúbených farebných prevedeniach. Nohy pohovky Castello 3 sú... Celý popis
Popis
Pohovka CASTELLO 3 Velvet
Nadčasová pohovka Castello 3 velvet je vyrobená z kvalitnej látky v obľúbených farebných prevedeniach. Nohy pohovky Castello 3 sú vyrobené z dreva v prevedení wenge. Pohovka je prešívaná a pôsobí luxusne. Skvelo sa k nej hodí kreslo Castello 1.
Materiál: látka / drevo
Farebné prevedenia:
- sivá Bluvel 14 / wenge
- čierna Bluvel 19 / wenge
- béžová Bluvel 28 / wenge
- ružová Bluvel 52 / wenge
- červená Bluvel 59 / wenge
- žltá Bluvel 68 / wenge
- zelená Bluvel 78 / wenge
- tyrkysová Bluvel 85 / wenge
- modrá Bluvel 86 / wenge
Rozmery:
- VxŠxH: 78 x 200 x 85 cm , šírka sedadla 85 cm (zvnútra - zo strany na stranu): 165 cm
- výška od zeme po sedák: 43 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Béžová / Bluvel 28 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 78 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |