Signal Pohovka CASTELLO 2 Velvet Farba: Bluvel 14 / sivá
558.00 €
Do obchodu
Pohovka Castello 2 Velvet Nadčasová pohovka Castello 2 je vyrobená z kvalitnej látky v obľúbených farebných prevedeniach. Nohy pohovky Castello 2 sú vyrobené... Celý popis
Popis
Pohovka Castello 2 Velvet
Nadčasová pohovka Castello 2 je vyrobená z kvalitnej látky v obľúbených farebných prevedeniach. Nohy pohovky Castello 2 sú vyrobené z dreva v prevedení wenge. Pohovka je prešívaná a pôsobí luxusne. Skvelo sa k nej hodí kreslo Castello 1.
Materiál: látka / drevo
Farebné prevedenia:
- sivá Bluvel 14 / wenge
- čierna Bluvel 19 / wenge
- béžová Bluvel 28 / wenge
- ružová Bluvel 52 / wenge
- červená Bluvel 59 / wenge
- žltá Bluvel 68 / wenge
- zelená Bluvel 78 / wenge
- tyrkysová Bluvel 85 / wenge
- modrá Bluvel 86 / wenge
Rozmery:
- VxŠxH: 76 x 142 x 60 cm
- výška od zeme po sedák: 43 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Bluvel 14 / sivá |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Čierna |
| Výška | 76 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka | 142 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |