Signal Pohovka Castello 2 FARBA: Bordová
558.00 €
Do obchodu
Nadčasová pohovka Castello 2 je vyrobená z kvalitnej látky v obľúbených farebných prevedeniach. Nohy pohovky Castello 2 sú vyrobené z dreva v... Celý popis
Popis
Nadčasová pohovka Castello 2 je vyrobená z kvalitnej látky v obľúbených farebných prevedeniach. Nohy pohovky Castello 2 sú vyrobené z dreva v prevedení wenge. Pohovka je prešívaná a pôsobí luxusne. Skvelo sa k nej hodí kreslo Castello 1.
Materiál: látka / drevo
Farebné prevedenia:
- sivá (Lira 09) / wenge
- bordová bluvel 59 / wenge
- čierna bluvel 19 / wenge
- sivá bluvel 14 / wenge
- zelená bluvel 78 / wenge
Rozmery: (VxŠxH) 76 x 142 x 60 cm
Výška od zeme po sedák: 43 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| FARBA | Bordová |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 76 cm |
| Šírka | 142 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | NIE |
| výška od zeme po sedák | 43 cm |