Signal Pohovka Asprey Velvet 2 Farba: Curry / Bluvel 68
497.00 €
Do obchodu
Nadčasová pohovka Asprey Velvet 2 je vyrobená z kvalitnej látky v štýlovom farebnom prevedení. Nohy pohovky Asprey Velvet 2 sú vyrobené z dreva v prevedení... Celý popis
Popis
Nadčasová pohovka Asprey Velvet 2 je vyrobená z kvalitnej látky v štýlovom farebnom prevedení. Nohy pohovky Asprey Velvet 2 sú vyrobené z dreva v prevedení wenge. Pohovka je prešívaná a pôsobí luxusne. Skvelo sa k nej hodí kreslo Asprey Velvet 1.
Materiál: látka / drevo
Farebné prevedenia:
- sivá bluvel 14 / wenge
- modrá bluvel 86 / wenge
- zelená bluvel 78 / wenge
- žltá bluvet 68 / wenge
Rozmery: (VxŠxH) 78 x 150 x 60 cm
Výška od zeme po sedák: 43 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Curry / Bluvel 68 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 78 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |