SIGNAL Muna sklenený konferenčný stolík priehľadná / chrómová
53.30 €
Do obchodu
Konferenčný stolík MUNA je vyrobený v kombinácií skla a kovu vo farbe chrómu. Vrchná doska s priemerom 50 cm je vyrobená zo skla a stojí na chrómovej nohe,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík MUNA je vyrobený v kombinácií skla a kovu vo farbe chrómu. Vrchná doska s priemerom 50 cm je vyrobená zo skla a stojí na chrómovej nohe, ktorá je umiestnená na sklenenom podstavci.
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Muna |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná / chrómová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / kov |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná / chrómová |
| MATERIÁL | sklo / kov |