Signal Kreslo MONTE Sztruks | menčester FARBA: Granátová / Fjord 86
121.00 €
Do obchodu
Kreslo MONTE Sztruks | menčester Atraktívna jedálenská stolička MONTE Sztruks zažiari v každej domácnosti. Perfektne sa hodí do kuchyne alebo jedálne,... Celý popis
Popis
Kreslo MONTE Sztruks | menčester
Atraktívna jedálenská stolička MONTE Sztruks zažiari v každej domácnosti. Perfektne sa hodí do kuchyne alebo jedálne, vdýchne jej moderný štýl. Nohy sú vyrobené z pevného kovu čo zabezpečuje dobrú stabilitu. Stolička je vyrobená z čoraz populárnejšieho menčestrového materiálu.
Materiál: kov, menčestrová látka
Rozmery:
- ŠxVxH: 45-59 x 87 x 46cm
- výška sedu: 50cm
Farebné prevedenie:
- sivá / Fjord 15
- curry / Fjord 66
- zelená / Fjord 79
- tmavo modrá / Fjord 86
- krémová / Fjord 23
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Granátová / Fjord 86 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Žltá |
| Výška | 87 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Šírka | 45 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| Farba | Béžová |
| ŠTÝL | Dizajnový |
| Podstava | Kov |
| Podnožka | Nie |
| Materiál čalúnenia | menčester |