Signal Konferenčný stolík LIVIA Farba: Strieborná
225.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík LIVIA Konferenčný stolík LIVIA patrí medzi dizajnérske skvosty vďaka svojej atypickej štruktúre. Jej jedinečný štýl je odkazom... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LIVIA
Konferenčný stolík LIVIA patrí medzi dizajnérske skvosty vďaka svojej atypickej štruktúre. Jej jedinečný štýl je odkazom modernosti a praktickosti. Pozostáva z vrchnej dosky vyrobenej zo skla. Originálna a štýlová konštrukcia je vyrobená z kovu v zlatej alebo striebornej farbe.
Materiál: kov, sklo
Rozmery (øxV):
- 80 x 45 cm
- 60 x 50 cm
Farebné prevedenie:
- zlatá
- strieborná
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Strieborná |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Sklo |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Dizajnový |