Signal Konferenčný stolík ESCADA A II | biely efekt mramoru/zlatý
277.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ESCADA A patrí medzi dizajnérske skvosty vďaka svojej atypickej štruktúre. Jeho jedinečný štýl je odkazom modernosti a praktickosti.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ESCADA A patrí medzi dizajnérske skvosty vďaka svojej atypickej štruktúre. Jeho jedinečný štýl je odkazom modernosti a praktickosti. Pozostáva z vrchnej dosky vyrobenej z tvrdeného skla. Originálna a štýlová konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele.
Materiál: tvrdené sklo / nehrdzavejúca oceľ
Farba: biela, mramorový efekt / zlatá
Rozmery: (ŠxDxV) 60 x 120 x 40 cm
Stôl je dodávaný v demonte v jednej krabici
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Dĺžka | 120 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| FUNKCIA | Bez poličky |