Signal Konferenčný stolík ELISE Prevedenie: 55 x 55 cm
99.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ELISE Konferenčný stolík ELISE predstavuje luxusný element nábytku pre každú modernú domácnosť. Špecifický vzhľad je výsledkom vrchnej... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ELISE
Konferenčný stolík ELISE predstavuje luxusný element nábytku pre každú modernú domácnosť. Špecifický vzhľad je výsledkom vrchnej dosky z tvrdeného skla a konštrukcie z kovu. Konštrukcia v zlatom farebnom prevedení obsahuje na dvoch stranách prekrížené priečky. Dodávaný v demonte v jednej krabici.
Materiál: kov, tvrdené sklo
Farba: zlatá/dymené sklo
Rozmery:
- A (DxŠxV) 120 x 60 x 40 cm
- B (DxŠxV) 55 x 55 x 55 cm
- C (DxŠxV) 120 x 40 x 78 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | 55 x 55 cm |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 55 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 60 cm |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 55 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |
| Kategória | Konferenčné stolíky |
| Cena | do 150 € |
| Štýl | Dizajnový |