Signal Konferenčný stolík CLEO Farba: Čierna
85.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík CLEO Nápaditý konferenčný stolík CLEO sa skladá z dvoch stolíkov, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu MDF v elegantnom bielom alebo... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík CLEO
Nápaditý konferenčný stolík CLEO sa skladá z dvoch stolíkov, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu MDF v elegantnom bielom alebo čiernom prevedení. Nohy stolíka sú kovové.
Materiál: MDF / kov
Farebné prevedenia:
- biela
- čierna
Rozmery: V x priemer stola
- 1. stolík - 50 x 50 cm
- 2.stolík - 45 x 40 cm
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 50 cm |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Šírka | 50 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |