Signal Konferenčný stôl SILVER B Farba: Strieborná
114.00 €
Do obchodu
Konferenčný stôl SILVER B Dizajnový konferenčný stôl Silver B z dymového skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom vo Vašej pracovni... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl SILVER B
Dizajnový konferenčný stôl Silver B z dymového skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom vo Vašej pracovni alebo obývačke. Konštrukčné riešenie je zaujímavé vďaka jeho obdĺžnikovému tvaru. Na vrchnej časti je položená doska s dymového skla. Eleganciu a šmrnc dodávajú chrómové nohy stola v modernom dizajne.
Rozmery (ŠxVxH) : 53 x 50 x 50 cm
Materiál: kov / dymové sklo
Farebné prevedenie:
- Chróm / Strieborná
- Chróm / Zlatá
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Strieborná |
|---|---|
| spôsob dodania | v demonte |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Výška | 50 cm |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Sklo |
| Priemer stola | 50 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Tvar stola | Štvorcový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Kategória | Konferenčné stolíky |
| Cena | do 150 € |
| Štýl | Dizajnový |