Signal Konferenčný stôl SILVER B
123.00 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stôl Silver B z dymového skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom vo Vašej pracovni alebo obývačke.... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stôl Silver B z dymového skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom vo Vašej pracovni alebo obývačke. Konštrukčné riešenie je zaujímavé vďaka jeho obdĺžnikovému tvaru. Na vrchnej časti je položená doska s dymového skla. Eleganciu a šmrnc dodávajú chrómové nohy stola v modernom dizajne.
Rozmery (ŠxVxH) : 53 x 50 x 50 cm
Materiál: kov / dymové sklo
Farebné prevedenie: Chróm / Strieborná
Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku.
Parametre
| spôsob dodania | v demonte |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Šírka | 53 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Priemer stola | 50 cm |
| Tvar stola | Iný tvar |
| MATERIÁL | Kov |