Signal Konferenčný stôl KLEOPATRA Farba: dub sonoma
195.00 €
Do obchodu
Konferenčný stôl KLEOPATRA Moderný konferenčný stôl KLEOPATRA je unikátny svojou konštrukciou, ktorá mu umožňuje zdvihnutie vrchnej dosky o 19 cm. Stôl je... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl KLEOPATRA
Moderný konferenčný stôl KLEOPATRA je unikátny svojou konštrukciou, ktorá mu umožňuje zdvihnutie vrchnej dosky o 19 cm. Stôl je dodávaný v štyroch farebných prevedeniach a je vhodný pre maximálne 6 osôb.
Materiál: MDF / buk drevo - rám stola
Rozmery: (VxDxŠ) 56-75 x 124-164 x 64 cm
Farebné prevedenia:
- dub sonoma
- dub lancelot / biela polomatná
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 56/75 cm |
| Štýl | Klasický |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 64 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Rozkladacie |
| Rozmer | Stredné 111-140 cm |
| Rozmer | Veľké 141-170 cm |
| Funkcia | Výškovo nastaviteľné |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Dekor | Wenge |