Signal Konferenčný stôl ARIANA A FI 80
249.00 €
Do obchodu
Konferenčný stôl Ariana FI 80 Nadčasový okrúhly konferenčný stôl Ariana z jantárového tvrdeného skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl Ariana FI 80
Nadčasový okrúhly konferenčný stôl Ariana z jantárového tvrdeného skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom vo Vašej pracovni alebo obývačke. Konštrukčné riešenie je zaujímavé vďaka okrúhlemu tvaru. Na vrchnej časti je položená okrúhla doska s tvrdeného skla. Eleganciu a úžasný dizajn dodávajú kovové nohy z nehrdzavejúcej ocele.
Rozmery (ŠxV) : 80 x 45 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ / tvrdené sklo
Farebné prevedenie: Jantárová ( dymové sklo) / zlatá
Materiál: nehrdzavejúca oceľ / tvrdené sklo
Farebné prevedenie: Jantárová ( dymové sklo) / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| spôsob dodania | v demonte |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Výška | 45 cm |
| Materiál | Kov |
| Priemer stola | 80 cm |
| Materiál | Sklo |
| Šírka | 80 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Kategória | Konferenčné stolíky |
| Cena | do 450 € |
| Štýl | Dizajnový |