Sedacia súprava VISBY rozkladacia univerzálna L/P Tempo Kondela Hnedá
805.50 €
Do obchodu
Rohová rozkladacia sedačka VISBY je celočalúnená a má pružinové jadro. Sedačka je univerzálna, dá sa zložiť s rohom na pravej alebo ľavej strane. Jedným ťahom... Celý popis
Popis
Rohová rozkladacia sedačka VISBY je celočalúnená a má pružinové jadro.
Sedačka je univerzálna, dá sa zložiť s rohom na pravej alebo ľavej strane.
Jedným ťahom sedačku rozložíte na lôžko, vďaka ktorému máte razom dokonalé miesto na spanie.
Elegantný vzhľad dotvárajú drevené nožičky.
* Upozorňujeme:
Fotografie sú len ilustračné. Látka použitá na čalúnenie môže byť v akejkoľvek sivej alebo hnedej farbe. Závisí to od toho, akú látku má výrobca momentálne k dispozícii. Je teda potrebné počítať s tým, že sedačka príde vo svetlejšom alebo tmavšom odtieni sivej, než je na ilustračných fotografiách. Dekoratívny vankúšik nie je súčasťou dodávky.
Farba:siváhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / masívne drevo / pružina Falista
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 11 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 87 cm |
| HĹBKA | 164 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 109200.000g |