Sedacia súprava VENTO U rozkladacia Eltap Sivá / čierna
1151.60 €
Do obchodu
Veľká a priestranná sedacia súprava VENTO U sa dokonale hodí do väčších priestorov. Jednoduchým ovládaním pomocou mechanizmu typu delfín sa dá rozložiť na... Celý popis
Popis
Veľká a priestranná sedacia súprava VENTO U sa dokonale hodí do väčších priestorov.
Jednoduchým ovládaním pomocou mechanizmu typu delfín sa dá rozložiť na veľkú spaciu časť s rozmermi 305x126 cm, na ktorej sa bez problémov vyspia aj dvaja ľudia. O pohodlie sa starajú pružiny faliste.
Korpus sedacej súpravy je vyrobený z masívneho dreva a DTD. Precízne spracovanie a moderné technológie zaručujú najvyššiu kvalitu.
Kombinácia pružín faliste a PUR peny zaistí dokonalý komfort pri odpočinku.
Súprava je rozkladacia, nedisponuje úložným priestorom.
Farba:sivá (Sawana 05)sivá/ čierna (Berlin 02/ Soft 11) sivá/ biela(Sawana 05/Soft 17)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (polyester) / pena T30 / drevo
Tvar:U
Orientácia pohovky:praváľavá
Rozmery:šírka: 355 cmvýška: 80 cmhĺbka: 165 cm
výška sedu: 38 cmhĺbka sedu: 60 cm
plocha na spanie: 305 x 126 cm
Nosnosť:450 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| NOSNOSŤ | 450 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| HĹBKA | 165 cm |
| ŠÍRKA | 355 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 305 x 126 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 05 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Berlin 02 - čierna |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 11 (ekokoža) - čierna |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 17 (ekokoža) - biela |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / čierna |
| Hmotnosť | 175000.000g |