Sedacia súprava Stagra Barello Prevedenie: Pravé - OSBL+3F+R+2SBP
Rohová sedacia súprava Barello U Sedacia súprava Barello U je kombinácia jednoduchej formy a modernosti. Tento kus nábytku sa dokonale hodí do moderného... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Barello U
Sedacia súprava Barello U je kombinácia jednoduchej formy a modernosti. Tento kus nábytku sa dokonale hodí do moderného prostredia, v ktorom elegantne vynikne. Sedačku si môžte vyskladať do ľubovolného rozmeru a tvaru, tak aby vyhovovala Vašim potrebám. Výplň sedačky tvoria pružiny faliste, nožičky sú chrómové. Vybrať si môžete z viacerých druhov látok a ekokože.
Cena sedacej súpravy je s plochou na spanie a s úložným priestorom.
Pri objednávke je potrebné uviesť Vami zvolené farebné prevedenie a materiál formou poznámky. Cena je uvedená za 0 cenovú skupinu, mení sa podľa zvolenej skupiny látok.
Fotografie sú iba ilustračné. V prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.
Rozmery (ŠxHxV): 330 x 215 x 153 x 88 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 0 cenová skupina
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
- 4 cenová skupina
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | Pravé - OSBL+3F+R+2SBP |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 88 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 330 cm |
| Plocha na spanie | 120 x 150 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 320 cm - 330 cm |
| Šírka od-do | 330 cm - 340 cm |