Sedacia súprava rozkladacia SANTIAGO Tempo Kondela Ľavá
1393.00 €
Do obchodu
Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a s polohovateľnými opierkami hlavy SANTIAGO má nenapodobiteľný vzhľad, jedinečný dizajn a zaručený komfort.... Celý popis
Popis
Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a s polohovateľnými opierkami hlavy SANTIAGO má nenapodobiteľný vzhľad, jedinečný dizajn a zaručený komfort.
Vďaka unikátnemu prevedenie v sivej látke Matrix sa ľahko stane súčasťou každej obývačky. Výnimočnú ju robí aj funkcie rozkladanie a úložný priestor.
SANTIAGO sa rozkladá manuálnym systémom - dvoma ťahmi. Prvým ťahom nadvihnete a posuniete dopredu sedadlo, druhým sklopíte operadlo a získate priestor na spanie.
Maximálna relax vám poskytnú aj špeciálne tvarované polohovacie opierky hlavy. Môžete ich nakloniť dopredu alebo dozadu.
Vďaka tomu, že je sedačka celočalúnená, ju môžete umiestniť kamkoľvek do priestoru a nechať tak vyniknúť jej krásu z každej strany.
K dokonalému odpočinku prispeje aj výplň pružina falista a PUR pena.
Farba:sivá / chróm
Materiál:látka / pružina / PUR pena / kov
Tvar:L
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 267 cmhĺbka: 217 cmvýška: 86/114 cm
výška sedu: 41 cmhĺbka sedu: 53 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 118x200 cm
výška chrbtovej opierky: 55 cmvýška nožičiek: 10 cm
Hmotnosť:123,1 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Matrix na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 9-11 týždňov.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 217 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| HMOTNOSŤ | 123 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 267 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 139000.000g |