Sedacia súprava rozkladacia RODRIGO Eltap Pravá
1439.10 €
Do obchodu
Súprava RODRIGO v tvare písmena U disponuje priestrannými, hlbokými sedadlami s vysokými operadlami a nastaviteľnými opierkami hlavy. Kombinácia pružnej,... Celý popis
Popis
Súprava RODRIGO v tvare písmena U disponuje priestrannými, hlbokými sedadlami s vysokými operadlami a nastaviteľnými opierkami hlavy.
Kombinácia pružnej, avšak pevnej vlnitej pružiny a mäkkej peny T30, ktorá je odolná proti deformáciám, poskytuje pohodlie. Objemný úložný priestor na deku a vankúš je umiestnený v otomane. Vďaka jednoduchému systému sa pohovka ľahko rozloží na lôžko s rozmermi 125 x 266 cm.
Farba:tmavo sivá / biela (Sawana 14 / Soft 17 - ekokoža)
Materiál:látka (polyester) / ekokoža/ pena / kov / drevo / pružina
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 345 cmhĺbka: 202 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 58 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 125 x 266 cm
výška nožičiek: 9 cm
Celková nosnosť:450 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NOSNOSŤ | 450 kg |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 202 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 345 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 125 x 266 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 14 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 17 (ekokoža) - biela |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 210000.000g |