Sedacia súprava rozkladacia MORAG Tempo Kondela Pravá
1247.60 €
Do obchodu
Rohová rozkladacia sedacia súprava Morag v klasickom štýle je ideálnou voľbou pre obývacie izby, ktoré si žiadajú sedačku umiestniť do rohu. Vyrobená z... Celý popis
Popis
Rohová rozkladacia sedacia súprava Morag v klasickom štýle je ideálnou voľbou pre obývacie izby, ktoré si žiadajú sedačku umiestniť do rohu.
Vyrobená z odolnej a kvalitnej látky Zetta, ktorá je jednoduchá na údržbu. Sedacia súprava má v sebe zabudovaný objemný úložný priestor. Okrem úložného priestoru ponúka sedačka ďalší benefit v podobe rozkladu a po rozložení vznikne plocha na spanie v rozmere 116x210 cm.
Sedačka ponúka príjemné sedenie vďaka jadru z PUR peny a pružiny faliste.
Sedacia súprava je v pravom prevedení. Vďaka tomu, že je celočalúnená, môžete ju pokojne umiestniť aj doprostred miestnosti.
V ponuke máme aj kreslo Morag v rovnakom dizajne.
Farba:hnedá
Materiál:látka Zetta / pružina faliste / PUR pena
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 277 cmhĺbka: 222 cmvýška: 102 cm
výška sedu: 46 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška nožičiek: 2 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 116x210 cm
výška nožičiek: 2 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:140 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Zetta roh a kreslo na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Doba dodania 9-11 týždňov.
Parametre
| ŠTÝL | Rustikálny |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 277 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 140000.000g |