Sedacia súprava rozkladacia MINERVA NEW Tempo Kondela Pravá
811.10 €
Do obchodu
Rozkladacia sedacia súprava MINERVA NEW je celočalúnená hnedou látkou. Vďaka funkcii rozkladanie poskytne priestor pre príležitostné spanie s rozmerom lôžka... Celý popis
Popis
Rozkladacia sedacia súprava MINERVA NEW je celočalúnená hnedou látkou.
Vďaka funkcii rozkladanie poskytne priestor pre príležitostné spanie s rozmerom lôžka 135 x 195 cm. Ponúka príjemné bonelové sedenie s výškou sedu 43 cm.
Priestranný úložný priestor poskytuje dostatok miesta pre sezónne prikrývky.
Sedacia súprava sa dodáva s dvomi dekoratívnymi vankúšikmi.
Farba:hnedá
Materiál:látka Aria / pružina / kov
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 260 cmhĺbka: 175 cmvýška: 75 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 65 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 135x195 cm
výška nožičiek: 5 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:130 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože av 4 farebných odtieňoch látky Berlin na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 130 kg |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 175 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 130000.000g |