Sedacia súprava rozkladacia MARIETA U Tempo Kondela Ľavá
1807.00 €
Do obchodu
Luxusná sedacia súprava MARIETA U je priestranná s šírkou až 320 cm. Je v tvare U, čo poskytuje dostatok miesta pre každého člena rodiny. Čelná časť tvorí... Celý popis
Popis
Luxusná sedacia súprava MARIETA U je priestranná s šírkou až 320 cm. Je v tvare U, čo poskytuje dostatok miesta pre každého člena rodiny.
Čelná časť tvorí dvojsed, po jeho ľavej i pravej strane sú pohodlné otoman.
Vyrobená je z kvalitnej látky COSMIC vo farbe žltá. Súčasťou sú štyri dekoratívne vankúšiky. Dvaja z nich sú v krémovej farbe a ďalšie dva v hnedej farbe.
Po ťažkom a náročnom dni určite oceníte štyri automatické polohovacie opierky hlavy, ktoré sa dajú nastaviť až v šiestich stupňoch.
Sedačka disponuje aj úložným priestorom, ktorý nájdete v kratšom otomanu.
Vďaka funkcii rozkladu za krátku chvíľu zmeníte sedačku na plnohodnotné lôžko s rozmerom 130 x 260 cm.
Farba:žltá
Materiál:látka Cosmic
Tvar:U
Orientácia pohovky:praváľavá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozmery:šírka: 320 cmhĺbka: 208 / 175 cmvýška: 83 / 97 cm
plocha na spanie (ŠxD): 130x260 cm
výška sedu: 42 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška nožičiek: 5 cm
výška chrbtovej opierky: 33 / 57 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:212 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania siedmich farieb látky Cable a siedmich farieb ekokoža na dotaz. Odtiene nájdete v priloženom vzorkovníka. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia doba 8-10 týždňov.
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 57 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 212 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 208 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 320 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 212000.000g |