Sedacia súprava rozkladacia LETTO Eltap Pravá
1439.10 €
Do obchodu
Sedacia súprava LETTO sa ideálne osvedčí v priestranných obývacích izbách zariadených v modernom minimalistickom štýle. Usporiadanie sedačky do tvaru U... Celý popis
Popis
Sedacia súprava LETTO sa ideálne osvedčí v priestranných obývacích izbách zariadených v modernom minimalistickom štýle. Usporiadanie sedačky do tvaru U poskytuje dostatok priestoru na odpočinok.
Pohovka je vybavená komfortným sedadlom zdobeným jemným a štýlovým prešitím, správne naklonenými profilovanými operadlami a taktiež nastaviteľnými opierkami hlavy, ktoré umožňujú prispôsobenie Vašim potrebám. Na jednej strane sedacej súpravy je umiestnená lakťová opierka.
Sedadlá sú vyrobené z vlnitej pružiny a vysoko elastickej peny T30.
Po rozložení rohovej sedacej súpravy pomocou intuitívneho systému delfín má užívateľ k dispozícii pohodlnú posteľ s rozmermi 125x253 cm a taktiež veľký úložný priestor, ktorý je umiestnený v otomane.
Nábytok stojí na vysokých elegantných kovových nohách, ktoré sú chrómované.
Farba:čierna / biela (Sawana 14 / Soft 17 - ekokoža)
Materiál:látka (polyester) / PUR pena / kov / drevo / pružina / ekokoža
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 340 cmhĺbka: 202 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 58 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 125 x 253 cm
výška nožičiek: 9 cm
Nosnosť:450 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NOSNOSŤ | 450 kg |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 202 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠÍRKA | 340 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 125 x 253 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 14 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 17 (ekokoža) - biela |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 210000.000g |