Sedacia súprava rozkladacia LEGAS Tempo Kondela Pravá
1306.80 €
Do obchodu
Sedacia súprava LEGAS je priestranná, maximálne pohodlná a navyše v štýlovom dizajne. Sedačka je čalúnená látkou Orinoco vo farbe tarakota. Čalúnená je aj... Celý popis
Popis
Sedacia súprava LEGAS je priestranná, maximálne pohodlná a navyše v štýlovom dizajne.
Sedačka je čalúnená látkou Orinoco vo farbe tarakota. Čalúnená je aj zadná strana sedačky, môžete ju teda umiestniť aj doprostred miestnosti.
Disponuje tromi polohovacími opierkami hlavy, ktoré si môžete nastaviť až v piatich stupňoch.
Vďaka funkcii rozloženie hravo premeníte sedačku na príležitostné lôžko. Čelná časť sedačky je vybavená dvoma prídavnými kolieskami, stačí potiahnuť rozkladacie časť a získate komfortnú plochu na spanie s rozmerom 126x197 cm.
V otomanu bez opierky nájdete rozmerný úložný priestor. Moderné look dodávajú sedačke aj originálne dizajnové nožičky.
Farba:terakota
Materiál:látka Orinoco / pružina Falista
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 272 cmhĺbka: 219 cmvýška: 68/85 cm
výška sedu: 40 cmhĺbka sedu: 57 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 126x197 cm
výška nožičiek: 8 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:154 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 3 farebných prevedeniach látky Bonn a 5 farebných prevedeniach látky Orinoco na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Parametre
| FARBA | Červená |
|---|---|
| FARBA | Oranžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 154 kg |
| ŠÍRKA | 272 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 8 cm |
| HĹBKA | 272 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 154000.000g |