Sedacia súprava rozkladacia LAMORA U Tempo Kondela Pravá
1581.60 €
Do obchodu
LAMORA U, štýlová a moderná rozkladacia a polohovacia pohovka v tvare U, ponúka veľkorysé rozmery pre maximálnu relax. Sedačka je celočalúnená kvalitnou... Celý popis
Popis
LAMORA U, štýlová a moderná rozkladacia a polohovacia pohovka v tvare U, ponúka veľkorysé rozmery pre maximálnu relax. Sedačka je celočalúnená kvalitnou látkou KRONOS veľmi elegantnou farbou sivohnedá taupe.
Lamor U disponuje až šiestimi polohovacími opierkami hlavy, ktoré sa dajú prispôsobiť v piatich stupňoch, a tiež jednou polohovacie opierkou na ruky.
V pohovke nájdete samozrejme aj úložný priestor. Je rozkladacia, pohodlne sa na nej vyspia dvaja ľudia. Plocha na spanie dosahuje rozmery 129x256 cm.
Sedačka má 6 kovových nôh vo výške 4,5 cm od zeme.
Jadro sedačky je tvorené pružinami falista a penou v hrúbke 10 cm. Pre vyšší komfort sedenia sú v opierkach integrované elastické pásy a pena s hrúbkou 7 cm.
Farba:sivohnedá taupe
Materiál:látka KRONOSvýplň sedacej časti: pružiny falista a PUR pena T30KG / m3 - hrúbka peny 10 cmvýplň opierky: elastické pásy a pur pena T25 / m3 - hrúbka peny 7 cm
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Tvar:U
Rozmery:šírka: 329 cmhĺbka: 220 cmvýška: 79/97 cm
plocha na spanie (ŠxD): 256x129 cm
výška sedu: 41 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška nožičiek: 4,5 cm
Hmotnosť:165 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Kronos na dotaz. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 220 cm |
| HMOTNOSŤ | 165 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| ŠÍRKA | 329 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 165000.000g |