Sedacia súprava rozkladacia HAKAN Tempo Kondela Pravé
989.10 €
Do obchodu
Rohová sedacia súprava HAKAN vďaka kvalitnej látke a farebnému prevedeniu sivá a púdrovo ružová ozdobia obývacia izba a stane sa neprehliadnuteľným doplnkom v... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava HAKAN vďaka kvalitnej látke a farebnému prevedeniu sivá a púdrovo ružová ozdobia obývacia izba a stane sa neprehliadnuteľným doplnkom v interiéri. Je rozkladacia, vďaka čomu vykúzlite jedným ťahom lôžko s plochou na spanie 145x206 cm. O stabilitu sa postarajú drevené nohy, ktoré celé sedačke dodajú jedinečný šarm.
Poteší vás i úložný priestor, ktorý určite využijete na odloženie všetkého, čo budete chcieť mať po ruke.
Sedačku HAKAN ponúkame v pravom i ľavom prevedení. Výber prevedenie zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Farba:90 sivá / 61 púdrovo ružová
Materiál:látka Malmo New / pružina falista / HR pena
Rozmery:šírka: 238 cmhĺbka: 146 cmvýška: 94 cm
výška sedu: 46 cmhĺbka sedu: 60 cmplocha na spanie (ŠxH): 145x206 cmvýška spodného priestoru od podlahy: 8 cm
Hmotnosť:110 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 48 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA | 238 cm |
| HĹBKA | 146 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 110000.000g |