Sedacia súprava rozkladacia FABIA Tempo Kondela Ľavá
1691.70 €
Do obchodu
Rohová rozkladacia sedačka FABIA je čalúnená v jemnej a nadčasové sivobéžové taupe farbe z tej najkvalitnejšej prvotriednej látky s dekoratívnym šitím sedacej... Celý popis
Popis
Rohová rozkladacia sedačka FABIA je čalúnená v jemnej a nadčasové sivobéžové taupe farbe z tej najkvalitnejšej prvotriednej látky s dekoratívnym šitím sedacej časti.
Rozložením sedačky získate plochu na spanie s rozmermi 130 x 197 cm.
Vnútri sedacie súpravy nájdete úložný priestor.
Dokonalú oporu po namáhavom dni umožňuje polohovacie záhlavie, ktoré zaisťuje komfortné opretie hlavy a chrbta. Tri opierky hlavy sú polohovacie v rozsahu až piatich stupňov.
Príjemné sedenie vám umožní pružina falista spoločne s PUR penou.
Sedaciu súpravu dodávame v ľavom aj v pravom prevedení.
Farba:sivobéžová taupe
Materiál:látka Soro / pružina Falista / PUR pena
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 235 cmvýška: 69/88 cm
výška sedu: 40 cmhĺbka sedu: 62 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 130x197 cm
výška nožičiek: 8,7 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:151 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 4 farebných prevedeniach látky Soro na dotaz. Dodacia doba 6-8 týždňov.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 156 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 235 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 8,7 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 156000.000g |