Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN Tempo Kondela Pravá
1002.10 €
Do obchodu
Elegantná rohová sedacia súprava EVANGELIN ponúka čisté línie a precízne prevedenie. Pýši sa moderným a nadčasovým dizajnom. Čalúnená je trendy sivou látkou,... Celý popis
Popis
Elegantná rohová sedacia súprava EVANGELIN ponúka čisté línie a precízne prevedenie. Pýši sa moderným a nadčasovým dizajnom. Čalúnená je trendy sivou látkou, ktorá obmäkčí každý priestor.
Je rozkladacia a ľahko tak premeníte pohodlnú sedačku na lôžko s plochou na spanie 197x126 cm. Sedačka taktiež poskytuje úložný priestor. Zároveň je celočalúnená, takže ju môžete postaviť aj voľne do priestoru.
Pohovka ponúka veľmi komfortné sedenie - ergonomické opretie chrbta, jej súčasťou sú aj 3 polohovacie opierky hlavy do šiestich pozícií. Dodávané s 2 dekoratívnymi vankúšikmi.
V pravom alebo ľavom prevedení.
Súpravu EVANGELIN ponúkame aj v modernej horčicovej farbe.
Farba:sivá
Materiál:látka Soro / pružina falista
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Tvar:L
Rozmery:šírka: 258 cmhĺbka: 164 cmvýška: 102 / 86 cm
výška sedu: 41 cmhĺbka sedu: 56 cm
plocha na spanie (ŠxD): 197x126 cmvýška nožičky: 5,5 cm
Hmotnosť:110 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 258 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 164 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 110000.000g |